У цій категорії ми зібрали деякі комплектуючі товари, призначені для електропобутової техніки. 

На жаль, ніщо не вічне, тому рано чи пізно ми стикаємося з необхідністю замінити перегорілі деталі для подальшої безперебійної роботи електрообладнання. Пошук потрібних товарів може затягнуться, так як пропозицій дуже багато, а ось якість часто залишає бажати кращого. Крім того, питання сумісності ніхто не відміняв - далеко не кожна деталь підійде саме для вашого електроприладу. 

 У каталозі інтернет-магазину електротоварів «ARC Trade» ви знайдете широкий асортимент ретельно перевірених комплектуючих елементів, серед яких: 

  •  тени для бойлерів 

ця важлива деталь у водонагрівачі досить часто потребує заміни, так як знаходиться в безпосередньому контакті з водою і поступово покривається накипом. На сторінках сайту arctrade.com.ua ви зустрінете кілька варіацій мокрих тенів, що відрізняються потужністю. Визначтеся з необхідним для вас показником і замовляйте в один клік! 

  •  спіралі на електроплиту 

Нагрівальний елемент часто піддається впливу високих температур, через що з часом може вийти з ладу. Заміна спіралі обійдеться недорого, якщо ви зупините свій вибір на одному із запропонованих в каталозі варіантів 

  •  терморегулятори 

Незамінний елемент в електрочайнику і паровій прасці. Незамінний, зрозуміло, лише в тому сенсі, що без нього неможливо уявити роботу електроприладу, а не в тому, що його не можна поміняти на новий. А така необхідність виникає досить часто. На нашому сайті ви можете замовити оригінальну продукцію і оформити доставку в Києві та по Україні. 

  •  ремкомплекти для чайників 

Зручний спосіб самостійно вирішити проблему несправності окремих деталей. Після заміни зношеного елементу ваш електрочайник запрацює з колишнім ентузіазмом. Товари від виробника за доступними цінами чекають вас на сторінках нашого інтернет-магазину. 

 І як приємний бонус, в категорії «Госптовари» також представлені електронні ваги (кухонні, підлогові, побутові) та електронні кантери. 

 Бажаємо довгострокової служби вашим електроприладам, а якщо все ж щось піде не так - ласкаво просимо до нас в магазин!

Хозтовари