Контактор модульний - це низьковольтний електромагнітний пристрій, який використовується для дистанційного керування різним електроустаткуванням шляхом багаторазового включення, відключення або перемикання струму в електричному ланцюзі. 

Завдяки своїй компактній побудові цей прилад без особливих труднощів кріпиться на дін-рейку і не займає багато місця в розподільчому щитку. 

На відміну від інших комутаційних пристроїв, модульний контактор розрахований на те, щоб зчеплювати і роззчеплювати електричний ланцюг по кілька тисяч разів на годину. Така здатність робить його широко застосованим як в промисловій сфері, так і в побуті (квартирах, приватних будинках). 

Суть роботи модульного контактора зводиться до наступного: після подачі сигналу напруга в мережі активізує роботу електромагнітної котушки. Магнітне поле, що з'явилося навколо неї, сприяє тяжінню один до одного якоря і сердечника. Це в свою чергу призводить до ураження електричним струмом або розмикання групи контактів. Як тільки припиняється надходження струму, відбувається зворотний процес - магнітне поле зникає, перестає утримувати якір поряд з сердечником, контакти повертаються в початкове положення, спрацьовує дугогасительна система. 

Модульний контактор значно спростить життя, якщо вам необхідно створити автоматичне керування: 

резервним джерелом подачі електроенергії 

свердловинним насосом 

освітлювальними приладами 

системою вентиляції і т.д. 

Середньодопустима мережеве напруга при роботі з модульним контактором - це стандартні 220В. Дозволяється використання приладу і при більш високих показниках, але не перевищують позначку 380.

При виборі модульного контактора також слід врахувати характеристики електромережі і передбачуване навантаження на основний ланцюг. 

В інтернет-магазині електротоварів «ARC Trade» ви знайдете однофазні та трифазні модульні контактори з діапазоном амперажу від 25А/40А до 100А. Ми уважно вислухаємо ваші побажання і допоможемо підібрати підходящий пристрій за доступною ціною. Замовити товар можна оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні. 

Забезпечте собі комфортне використання електрообладнання з модульними контакторами «АваТар» від компанії «ARC Trade»!

 

Контактори