Патрон с 2-ма розетками

Код товару: GAV 438
Код товару GAV 438
В наявності
11.52 грн/шт.
Короткі характеристики
Цоколь: E 27
Переглянути всі характеристики
Цоколь: E 27

Ще немає відгуків

Цоколь : E 27
Доставка
  • Нова Пошта
Оплата
  • Оплата при отриманні
Патрон с 2-ма розетками
11.52 грн/шт.