Ніхто не стане заперечувати, що зовнішнє освітлення будівлі так само важливо, як і внутрішнє. Але попри таку рівнозначності, основне їхнє призначення істотно різниться.

Говорячи про висвітлення усередині приміщень, ми часто маємо на увазі фоновий світло з декоративним підтекстом, а під вуличним освітленням ми маємо на увазі яскраві точкові пучки світла, націлені на забезпечення достатньої видимості в темний час доби. Освітлення хвіртки, воріт, дверей квартири або сходової клітки в під'їзді в першу чергу продиктовано необхідністю убезпечити себе і своїх близьких.

Які основні вимоги до вуличних світильників? Вони повинні:

- повністю охоплювати той кут простору, якому потрібно освітлення. Крім технічних характеристик, на розмір освітлюваної зони буде впливати висота розміщення самого приладу - чим вище розташований світильник, тим більшу зону він охопить. Але варто врахувати і обернено зв'язок зі ступенем освітлення - чим вище буде висіти світильник, тим розсіяного буде його світло.

- випромінювати яскраве світло, але при цьому економити кіловати. Найбільш відповідний варіант - це світильник на сонячних батареях. У нашій місцевості все частіше можна побачити на стовпах вуличні ліхтарі саме з таким джерелом живлення.

- працювати за потребою (наприклад, тільки в певний час доби або при появі поруч людей).

Всі перераховані вище очікування на 100% виправдають світлодіодні прожектори від інтернет-магазину електротоварів «ARC Trade». Вашій увазі представлені освітлювальні прилади різної потужності (починаючи від 10Вт) з вбудованим датчиком руху і без нього (датчик руху можна придбати окремо також на сторінках нашого онлайн-маркету).

Потрібно купити вуличний прожектор за низькими цінами з доставкою в Київ і по Україні? Тоді Ви зайшли за адресою! Наші досвідчені співробітники допоможуть підібрати світильник за необхідними параметрами, а також з радістю проконсультують Вас з приводу монтажу і правильного розміщення приладу.

Здійснюйте вигідні покупки тільки в інтернет-магазині електротоварів «ARC Trade»!

 

Вуличне освітлення